Nasza działalność opiera się na dwóch filarach: profesjonalizm i doświadczenie. Od wielu lat doskonalimy się w sprzedaży i serwisie specjalistycznych urządzeń montowanych na wysięgnikach koparek.


W stałej ofercie posiadamy nowy i używany sprzęt wyburzeniowy typu: młoty hydrauliczne, uniwersalne nożyce tnąco-kruszące, szczęki kruszące, nożyce do stali i wiele innych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju modernizacje, serwisy i rozbudowy instalacji hydraulicznych niezbędnych do zasilania tychże urządzeń.


Realizujemy usługi serwisowe sprzętu wyburzeniowego wszelkich marek produkowanych obecnie jak i w przeszłości. Serwis maszyn prowadzony jest na terenie całego kraju. W magazynie posiadamy szeroki asortyment części zamiennych, co skraca czas ewentualnej naprawy do niezbędnego minimum. Na życzenie klienta możemy sprowadzić każde urządzenie wyburzeniowe lub cześć zamienną, która nie jest w naszej stałej ofercie handlowej.


Długoletnie doświadczenie i znajomość rynku maszyn i urządzeń zarówno krajowego jak i zagranicznego pozwala nam znaleźć i dostarczyć Państwu każdą inną maszynę lub urządzenie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Dotychczas naszym klientom pomagaliśmy w zakupie maszyn i urządzeń z branży budowlanej, dziewiarskiej, spożywczej, obróbki drewna, metalu, tworzyw sztucznych i przemysłu mineralnego.


Rozległe kontakty handlowe na terenie kraju jak i za granicą, stałe i dobre relacje z dostawcami umożliwiają nam dostarczenie Klientowi każdego sprzętu, maszyny, urządzenia nie tylko z branży budowlanej. Cechuje nas w głównej mierze kompleksowość działania, dlatego też pośredniczymy w transakcjach pomiędzy dostawcą, Klientem, dbając o zachowanie bardzo dobrych relacji biznesowych między stronami. Ponadto każdy zakupiony u nas sprzęt pomagamy sfinansować.


Zachęcamy do kontaktu.

Formularz Kontaktowy